Hamile Kıyafet Modelleri

Bayanların en hassas ve en güzel dönemleri olan hamilelikte giyebilecek kıyafet bulmak sıkıntılıdır. Tekstil ve modacılar artık hamile bayanlarda düşünerek birçok kreasyonlar hazırlamışlardır. Hamilelik dönemlerinde her ay artan kilolarına uygun kıyafetler bulmaya ve almaya çalışmaları kendilerine sıkıntı vermektedir. Ben bunu alınca bir daha nerde giysem diye düşünceye düşmekteler. Artık bunun içinde çözüm var, hamilelik dönemleri bitince de kıyafetlerini kullanabilecekleri şekilde tasarlayıp firmalara vermişler. Belden lastikli pantolon etek, tunikler, esnek tişörtler, belden kesik modeller gibi birçok kreasyonlar hazırlayarak hamile bayanların bu özel günlerini rahat geçirmeleri için çalışmışlar. Bu güzel dönemde hanımlarımızda şık ve zarif olmak isterler. Tatbikîde onlar içinde çok hoş ve rahat kıyafet seçenekleri bulunmaktadır. Özel bir davete katılacağınız zaman belden kesik altı rahat bir elbiseyle ve tabi bu dönemlerde ayaklar şişmektedir o yüzden rahat topuklu olmayan ayakkabı seçerseniz siz de güzel bir gece geçirmiş olursunuz. Aslında bazı bayanlar kilo aldıklarını düşünerek çirkin göründüklerini düşünürler fakat en güzel bir dönemde olduklarını bir bilseler kıyafetlerinde onlara bir o kadar yakıştığını fark etseler kendilerine daha çok dikkat ederler. Kıyafet seçiminde çok rahat vücudu sıkıştırmayan modeller seçilmelidir. Hamile kıyafetleri artık doğum yaptıktan sonrada giyilebilmektedir çünkü belden lastikli boydan rahat elbiseler hemen kilo vereceğinizi düşünerek biraz daraltmalarla kullanmanız mümkün. Tabi ki üstünde bebek resmi ve yazı olan tişörtler için bir şey diyemeyeceğim o günleri hatırlamak adına giyebilirsiniz.
Kolsuz beyaz üstüne mavi desenleri olan bu elbise rahat görünümü ile hamile bayanlar için kullanabilecekleri şık bir kıyafet modelidir. Gündüz davetlerde giyebileceğiniz sade bir elbise.
Tam yaz elbisesi kalın askılı sade alt kısmı penye rahat bir model yazın sıcağında hamile bayanların rahat edebilecekleri altına bir sandaletle dışarlarda rahat dolaşabileceğiniz bir model.
Lacivert desenli olan bu elbise hamileliklerin ilk başlarında giyebilecek kıyafet bulamazlar onlar için rahatlıkla kullanabilecekleri bir model. Yazın sıcak günlerinde kullanılabilecek bir elbise
Desenli ve krem rengi sade çeşit hamile kıyafet modeli bayanlar için çok uygun. Göğüsten kesik model hamile bayanlar için çok uygun ve karın kısmını rahat ettirebilecek bir kıyafet.
Sarı rengin kullanıldığı çok hoş elbise, atlet ve hamile pantolonu yazın bu sıcak aylarında sıcağı üstünüze çekmeyecek bir renk seçeneği. Pantolonların belleri lastikli ve karın kısmını rahatsızlık vermeyecek şekilde yapılmıştır.
Mavi desenli kalın askılı hoş bir hamile else modeli. Altına giyeceğiniz babetlerle şık ve zarif görünebilirsiniz.
Yazın sıcağında bir bahar esintisini hissedeceğiniz bir hamile elbise modeli. Dışarıda dolaşırken sizleri sıkmayacak rahatça giyebileceğiniz bir kıyafet modeli.
Kot kumaşın kullanıldığı boydan hamile modeli sade ve kullanışlı. Ayaklarınıza giyeceğiniz rahat ayakkabıyla sade ve spor bir görünüm elde etmiş olursunuz.
Yazın yazlıklarınızda rahatça kullanabileceğiniz kıyafetler. Şort ve askılı bluz ile altına giyeceğiniz sandaletle yazlıklarınızda rahatça dolaşıp hareket etmenizi sağlayacaktır. Çiçek desenli elbise, canlı sevimli görünümlü bir kıyafet.
Siyah şık zarif özel davetlerinizde kullanabileceğiniz güzel bir hamile kıyafeti. Özel günlerde de hamilelerin güzel görünmeye hakkı var. Bu kıyafetle özel davetlerinizde hoş bir görünüm sergileyeceksiniz
Hamileler için pantolonların üstüne hoş bir tunik modeli. Rahatlıkla kullanabileceğiniz yazın sıcağında size sıkıntı vermeden giyebileceğiniz bir kıyafet.
Kot pantolonların üstüne hoş bir hamile gömlek modeli. Spor giyinmek istediğiniz zaman tercih edebileceğiniz kıyafet bir kıyafet.
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaşın :

Yorum Gönder