Bileklikli Saat Modelleri

Bayanların aksesuarları arasında bilekliklerde bulunmaktadır. Tasarımcılar bileklik şeklinde ürettikleri saatlerle bayanların beğenisini kazandı. Bu yılın yani 2013 trendleri arasında özellikle yazın bayanların bilekleri çok şık görünecek. Hem saat hem de bileklik ayrı ayrı takmalarına gerek kalmayacak tasarımcılar bayanları rahatlatmak için çok iyi iş çıkartıyorlar. Hem spor kullanabileceğiniz hem de gece kullanabilecek şekilde ürettikleri bileklikli saat modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Saat bileklik modellerinde bu sene zımba modasında çanta gibi bileklikli saatlerde nasibini aldı taşlı, deri kayış üstü zımbalı, kayışı kumaş kaplı, renkli kayışlar mavi, sarı, yeşil, mavi, kırmızı, pembe, turkuaz vs. gibi renk seçenekleri mevcuttur. Bayanlarda bileklikli saatler kıyafetlerini tamamlayan çok değişik ve şık görünen aksesuarlar olarak bileklerinde yer alacak. Renk seçenekleriyle de kıyafetlerinizde uyum içinde bulunacak. Bazen çok para vermeden de aksesuarlarınızı alabilirsiniz. Mesela renk ve model seçenekleri o kadar çok ki hepsinden almak isteriz o yüzden çok para vermeden uygun şekilde alarak hem bütçemizi sarsmamış oluruz hem de değişik renk ve modellerde istediğimiz kadar alma şansımız olmuş olur. Zaman hepimiz için çok önemlidir o yüzden hepimizin kolunda birer saat bulunmaktadır. Bu saatler bileklerimizde yer alırken neden spor ve ya kıyafetimize göre şık ve zarif olmasın. Kimi bayan sadelikten hoşlanır kimi bayan süslü olmasından tasarımcılar herkesin zevkine uygun model ve renk seçenekleri sunmuşlardır.
Dikdörtgen kenarları beyaz taşlı deliklerle yaratılmış papatya modelli pembe deri kayışıyla hem spor hem de klasik takım kıyafetlerinizle birlikte kullanabileceğiniz bir bayan saatidir.
Sade deriden kayışlı saat modeli günlük yaşantınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bileklikli saat modeli. Sade kıyafetlerinizle taktığınız zaman tamamlayıcı bir aksesuar olabilir.
Deri kalın kayışlı sarı zincirle şıklaştırılmış saat bileğinizde hem saat görüntüsü hem de zincir takmış havası vererek hoş bir görüntü elde edebilirsiniz.
Oval kahverengi eskitme kenarlı pembe zımbalı deri kayışlı bir saat modeli salaş kıyafetlerinizle hoş bir uyum sağlayabilecek bir model.
Kırmızı deri kayışlı ipli ve boncuk kenarlarından deniz yıldızıyla tamamlanmış saat modeli. Genç kızlarımızın beğenebileceği ve kırmızı ve lacivert kıyafetlerine uyabilecek özel bir tasarımdır.
Yuvarlak sarı metal çerçeveli metal sarı zımbalı deri yeşil kayışlı bileklikli saat modeli. Bu yılın en gözde olan bileklikli saatler kıyafetlerinizle uyum sağlayacak aksesuarlar olarak tasarlanmış.
Dikdörtgen sarı metal çerçeveli mavi deri ve çift sarı zincirli yeni trend kol saat modeli. Mavi renkteki kot pantolon günlük elbiselerinizle takabileceğiniz hoş bir bileklikli saat modeli.
Bu yılın en gözde rengi olan pudra pembesi saatler içinde kullanılmıştır. Dikdörtgen sarı metal çerçeveli deri kayışlı kayışı sarı zincirlerle kaplanarak şık bir tasarım elde edilmiş. Yaz akşamlarınızda bronz teninizle bütünleştiği zaman bileğinizde çok zarif bir aksesuar görüntüsü vereceksiniz.
Bileklikle saatin bütünleşmesinden oluşan tasarımda Mavi ince deri kayış ve ince örgü kayışın bütünlüğü saatinize ekstra bir hava katmaktadır. Bileklikten hoşlananlar için bu saat modeli çok kullanışlı olabilir.
Yuvarlak beyaz metal saatin sade görünüşünü mavi rengin canlılığıyla zımbalarla bütünleştirerek spor kıyafetlerinizle kullanabileceğiniz çok şirin bir takı haline gelmiştir. Bu saat modelin klasik kıyafetle kullanabileceğinizi düşünmekteyim.
Yazın sıcaklığında sayfiye yerlerinde giydiğimiz keten ve salaş kıyafetler için modern görüntüsünü bileklik tarzı bu yılın modası olan zımbalı kayışıyla tam bir uyum içerisinde kullanabilirsiniz.
Deri örgü kayışlı bileklikli saat modeli günlük kullanımlarınız için çok uygundur. Kot ve spor kıyafetleriniz için düşünebileceğiniz bir saat modelidir.
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaşın :

Yorum Gönder